Sara M. Meeks, P.T., M.S., G.C.S.   
SARA MEEKS PHYSICAL THERAPY 
Gainesville, Florida, USA


"Ben Mastercare Back A Tracrion Sistemin Inversion Table'ını kesinlikle egzersiz terapisi için güvenle kullanılabileceğini öneririm.

Özellikle, kemik erimesi, skolyoz, omurga kanalı daralması, disk zorlamaları, kronik sırt ve bel ağrıları ve birçok postürel sorunlar yaşayan hastalarım için bir tedavi metodu olarak tüm klinik sonuçlarını görerek memnuniyetle kullandım.


Karin Timmermans, P.T. 
MASTERCARE TRAINING CENTER, 
Kalmthout, Belgium


Bir Fiztoterapist olarak Mastercare Back A Traction Sistemini, Belçika'da " Sırt ve Bel Tedavi ünitemizde 6 ayrı bölüm halinde ve 6 yılı aşkın süredir memnuniyetle kullanmakta olduğumuzu belirtmek isterim.

Sağlık kuruluşumuz bu memnuniyet çerçevesi içinde giderek büyümekte ve Mastercare Table'ın kullanımından aldığımız ciddi olumlu sonuçlar bizi çok mutlu etmektedir.

Ayrıca bu üniteyi atletlere de ek bir egzersiz cihazı olarak kullanmalarını tavsiye ederim.


Dr. Claes Lenngerd, Meslek Hastalığı Uzmanı 
Occupational Physician at the City Health 
Trollhättan, Sweden


Grubumuzun içinde yer alan bir çok iş yerinde Mastercare Table'ın kullanımından dolayı aldığımız sonuçlardan çok memnunuz. 

Bununla ilgili çalışmalarımızı daha da arttırarak projelerimizi büyütme gayretleri içindeyiz.


Mikael Ståhl, Diş Doktoru- İsveç


"Bir diş doktoru olarak işim gereği gün boyu hem sırtım hem de omuzlarımda ağrılar olmaktadır. Bundan dolayı 1980 den beri düzenli olarak Mastercare Back A Traction Sistemi kullanmaya başladım. 

Koruyucu olarak da yanımda görevli yardımcılarım kullandılar ve çok memnun kaldılar. Biz tüm diş doktoru meslekdaşlarımıza ve muayenahane hemşirelerine Mastercare'i içtenlikle kullanmalarını öneririz.

Mastercare® Back-A-Traction® tamamiyle stresi ve yorgunluğu ortadan kaldırıyor, işinizde daha rahat ve esnek olmanızı ve kendinizi iyi hissetmenizi sağlıyor. 

Kim stressiz ve rahat görülen bir iş istemez ki !