Emine Yıkar - Spor Eğitmeni


Bobby Cox 'Skipper'
Eski Müdür / Baş Koç:

“Mastercare Back-A-Traction Benim ve ailem için harikalar yarattı.” 

Atlanta Braves,  Major League Baseball'dan alıntılar :

Temmuz 2010


Phil Falco
Güç ve Kondisyon Antrenörü:

“Mastercare Back-A-Traction, herkesin günlük eğitim ve günlük rutin programının ayrılmaz bir parçası olmalıdır . Ürün harika! ” 

Ulf "Lill-Pröjsarn" Nilsson , 

Winnipeg Jets, New York Rangers ve İsveç Milli Takımı'nda eski profesyonel buz hokeyi oyuncusu.

“Sırt ve eklemlerimin mümkün olan en iyi şekilde giderilmesini sağlamak için İsveç Bakım Bakım Sistemini Mastercare'den kullandım. 

Stres, ağrı ve vücudumun yaralanmasını önlemek için düzenli sırt egzersizimin her gün harcadığı birkaç dakikaya değdiğini hissediyorum. "

Thomas Klüft, Växjö
İsveç, Fitness lideri

"Sırtını germek ve gevşetmenin yanı sıra, geriye doğru inversiyon, venöz kanın kalp ve akciğerlerine dönüşünü daha kolay hale getirir ve bu da daha hızlı oksijenlenir."

Bengt-Åke Gustafsson
Buz Hokeyi oyuncusu. 

NHL-Washington Başkentleri'nde oynuyor. 

1995 yılında tüm zamanların en iyi buz hokeyi oyuncusu seçildi.

"Back-A-Traction sakatlıktan kurtulmama yardım etmekte harikaydı. Sırtımda baskıyı rahatlatmak için antrenmanlarımdan önce ve sonra Back-A-Traction'a girdim. 

 

Andy Barker, MS, AT, C.                 
Kıdemli Yardımcı Atletik Eğitmen 
LOUISIANA STATE ÜNİVERSİTESİ

"Mastercare Back-A-Traction, öğrencilerimizin sporcuları tarafından sürdürülen sırt yaralanmalarının çoğunluğu için tedavi / rehabilitasyon protokolümüzün ayrılmaz bir parçası olmuştur. Hareketli Sırt Döşemesi, uygun yerçekimi destekli çekiş gücünü gerçekleştirme yeteneğini arttırır. 

David T. Smith 
Eski Antrenörü

"Florida Panthers, İsveç Inversiyon Traksiyon Makinesi'ni 4 yıldır kullandı. Kolay kullanım, bel ağrısı ve kalça gerginliği ya da yaralanmaları için bize verdiği harika sonuçları seviyoruz."

 

Thomas Gustafson 
Olimpiyatlarda üç kez altın madalya sahibi:

"On beş yıl süren zorlu eğitimlerden ve binlerce kilometre yoldan sonra geleceği düşünüyorum. Sırt ve Bel problemlerinden kaçınmak sağlıklı bir yaşam için önemli bir adımdır. Mastercare programı ile, sırtımı doğal olarak gerebilirim. Sert bir antrenmandan sonra gerçekten yardımcı oluyor. Rahatlama ile birleştirildiğinde, efektler inanılmaz."