ÖZEL KULLANIM YORUMLARI


Kerem Parlakgümüş


İsmim Kerem Parlakgümüş. 27 yaşındayım. Inversion Table'ı keşfedene kadar sağ kalça, bacak, ayakucuna kadar o kadar büyük acı ve ağrılarım vardı ki, yürüyemiyor, oturamıyordum. İki sene beynimde yer etmiş asla gitmeyen ağrı...... 

Ameliyat olmamak için sonuna kadar direndim. Akapunktur, fizik tedavi, bel egzersizleri, yüzme, pilates, akıl ve hayalinize gelmeyecek bir çok ilaç, krem, yağ, yoga vs denemediğim bir şey kalmadı.

Bu arada İsveç'te geçirdiğim 4 yılın hatırı olmuş ki, İsveç ürünü olan Master Care Inversion Table'ın bilgilerine, dolayısıyla Erol Bey'e ulaştım.

Mastercare Inversion Table'ı kullanışımın ikinci günü ağrısız acısız yürüyebildim.

Üçüncü gün her şey normale dönmüştü. Erol hocamın açıkladığı gibi, belimde yer alan vertabral kanal açılmış, sinirlere olan baskı yok olmuştu.

Çocuklar gibi ağrısız acısız koşup oynayabilmenin verdiği mutluluk gerçekten çok güzel. Günde 3-5 dakika ayırdığım bu egzersiz ile hayatımın bu denli pozitif şekilde değişeceğini hayal edemezdim.

Paylaştığı değerli bilgiler, verdiği motivasyon, inanç ve güç için Erol Hocama teşekkür ederim.


Dr. Feridun Özdamar

51 yaşındayım. Gençlik yıllarımda yüzme ile uğraştım. Milli yüzücüyüm

Ancak daha sonra kilo almam nedeni ile belimden rahatsızlandım. Bel fıtığı operasyonu oldum. Halen master yüzme sporu ve triatlon sporu ile uğraşıyorum

Mastercare aletini tanıdıktan ve kullanmaya başladıktan sonra performansım arttı. Antrenman sonrası recovery time kısaldı. Sakatlık oranım azaldı. Yüzmede esneklik
gerektiren kelebek stilinde derecelerim gelişti.

400, 200, 100 m karışık ve 50, 100 kelebekte Türkiye'de kendi yaşımda ilk 2'deyim. Triatlonda kendi yaş grubumda ilk 3'e girmeyi başardım.

Özellikle Mastercare kullanımı sonrası esneklik ve dayanıklığım da arttı Ironman 70.3 yarışını 3 kez başarıyla bitirdim.
 
Şahsi kanaatim Mastercare hem esnekliğimi hem dayanıklılığımı hem de gücümü arttırdı. Bunu da sakatlanma olasılığımı azaltip antreman kapasitemi arttırmakla sağladı.

Omurga sağlığımla birlikte bu kazanımları için Mastercare'e Teşekkür ederim.