DİSTRİBÜTÖRLÜK ŞARTLARI

Sırt, bel ağrısı, eklem yerleri rahatsızlıkları, boyun, omuz ve kas ağrıları, stres sorunlarının tedavisinde tamamen doğal, basit traksiyon hareketleri ve egzersizlere dayalı tedavi ve rehabilitasyon sistemi olan MASTERCARE İSVEÇ BEL-SIRT TRAKSiYON üniteleri INVERSION TABLE CİHAZLARI VE AKSESUARLARININ, TÜRKİYE MASTER DİSTRİBÜTÖRLÜĞÜNE AİT OLAN www.bel-sirt-agrisi.com ONLINE DİSTRİBÜTÖRLÜK SİTESİ ÜZERİNDEN INTERNET satışlarının, Online Distribütörlüğü aşağıda belirtilen prensiplerle yürütülür.

KİMLER DİSTRİBÜTÖR OLABİLİR ?

Internet üzerinden kendilerine kullanımı sağlanan web sitesi yönetim paneli üzerinden, DİSTRİBÜTÖRLÜK SÖZLEŞMESİNİ imzalayan, gerekli pazarlama, iletişim kurma, tanıtım ve satış faaliyetlerini yürütecek düzeyde tecrübe ve bilgiye sahip olan kişi ve kuruluşlar distribütör olabilirler.

ONLINE DİSTRİBÜTÖRLÜK İÇİN BİR BEDEL ÖDENİYOR MU ?

Distribütörlüğe talip olan kişi veya kuruluşlar, kendilerine sunulan www.bel-sirt-agrisi.com sitesi kullanımı ve iş yönetimi için gerekli olan Bel-Sırt-Eklem yerleri ve Omurga Sağlığı Mastercare Back Care System Bilgi Paketinin kullanımı için bir bedel ödememektedirler. 

Sadece www.bel-sirtagrisi.com'a üye olup, Distribütörlük sözleşmesini imzalamaları yeterlidir.

ANCAK, DİSTRİBÜTÖRLER, SÖZLEŞME İMZALADIKLARI TARİHTEN İTİBAREN EN AZ 1 AY İÇİNDE 1 ADET A veya B VE 1 ADET MINI MODEL SİPARİŞİ VERMEKLE YÜKÜMLÜDÜRLER.

İstendiği takdirde "Beliniz mi Ağrıyor?" E-Kitap’ını bedeli karşılığında temin edebilirler

Online Distribütörlük Sözleşmesi imzalandığında, Distribütöre, işlerini yönetecekleri www.bel-sirt-agrisi.com sitesi için gerekli yönetim panel giriş bilgi ve şifreleri verilecektir.

DİSTRİBÜTÖRLERİN KAZANÇLARI NEDİR ?

A1-A2-A3 ve B1-B2 Modeller için: Distribütörler işe başladıkları ilk ay içinde 1-5 adet arasında sipariş gerçekleştirdikleri takdirde ünite başına 100 USD kazanç sağlarlar.

Distribütörler işe başladıklarından itibaren 2 ay içinde bir export palet (6-10 adet) arasında siparişi gerçekleştirdiklerinde, yukarıda belirtilen Toptan satış fiyatlarından işlem yapılacaktır. Bu durumda ünite başına 200 USD kazanç sağlayacaklardır.

Mini Modeller için adet başına 75 USD kazanç vardır.

Mini Model sipariş toplamı 10 adet olduğu takdirde, Mini Model’in Toptan satış fiyatı olan 365 USD üzerinden işlem yapılacaktır.

Aksesuar siparişleri ise toptan alış fiyatı üzerinden işlem görecektir.

BÜTÜN SATIŞLAR, ÜRÜN FİYATI + KDV şeklinde uygulanacaktır.

Kargo ücreti sistem üzerinde standart 50 TL olacaktır.

SİPARİŞLER NASIL VERİLECEK ?

Distribütörler www.bel-sirt-agrisi.com üzerinden kendilerine verilmiş e-mail ve site haberleşme araçları ile tanıtım-bilgilendirme, pazarlama ve satış faaliyetlerin sonucunda, ürün satın almak isteyen müşteriden, yönetim paneli içinde bulunan ürün bedeli ödeme seçeneklerine göre tahsil edecekler sipariş ve ödemesi bilgilendirmesini www.bel-sirt-agrisi.com yönetimine yapacaklardır.

SİPARİŞLER NE ZAMAN TESLİM EDİLECEK ?

Çalışma ve satış sistemi Kişiye Özel Online Sipariş yöntemiyledir.

Distribütör tarafından kesin siparişi yapılmış ve ödemesi hesaplara geçmiş olan ürünlerini teslimatı, www.bel-sirt-agrisi.com yönetim tarafından 21 gün içinde yapılacaktır.

Sipariş edilen ürün stoklarda varsa, 3 iş günü içinde ürün belirtilen teslim adresine karo ücreti alınmaksızın gönderilecektir.

ÜRÜN FATURASININ KESİLMESİ

Distribütör, kesin sipariş ettiği ürün ile ilgili fatura kesme işlemi yapmayacaktır.

Distribütör almış olduğu siparişleri, ürün teslimat ve fatura adreslerini ayrı ayrı belirtmek suretiyle yürütecektir.

www.bel-sirt-agrisi.com yönetimi kendisine iletilen ve kesinleşen siparişlere ait ürünlerin faturasını (%18 KDV ekleyerek) kesecek ve ürün faturalı olarak, orijinal ambalajıyla direk gümrük antreposundan www.bel-sirt-agrisi.com yönetimi tarafından, gönderilmesi istenen adrese gönderilecektir.

ÜRÜNLERİN MONTAJI NASIL YAPILACAK?

İthal edilen Mastercare Inversion Table’lar özel orijinal aambalaj kutuları içinde olup, ambalaj kutuları açılmadan gönderilmektedir. Montaj müşteri tarafından yapılmaktadır.

ÜRÜNLER ARIZA YAPAR MI VE ÜRÜNLERİN GARANTİSİ VAR MI?

Mastercare Inversion Table ürünleri mekanik, çok dayanıklı ve sağlam cihazlar olduğundan, Aşırı zorlama, vurma ve parçalama olmaksızın herhangi bir arıza söz konusu olmamaktadır.

Normal kullanım sürecinde garanti 2 yıldır. 

DİSTRİBÜTÖRLERE ÖZEL DESTEK

Distribütörler eğer isterlerse, Show Room oluşturma ve stok bulundurma amacıyla 10 adetlik export palet siparişi de verebilirler.

Bu durumda listede belirtilen toptan alım fiyatları kendileri için uygulanacaktır.

10 adetlik export palette isterlerse hem A ve B  hem de Mini model ve aksesuarlardan kendi seçimlerine göre bir karma yapabilirler.

Bu şekilde çalışmaya başlayan Distribütörler, daha sonra yapacakları tüm alımları adet söz konusu olmaksızın Toptan Alım Fiyatları üzerinden sipariş edebileceklerdir.

DİSTRİBÜTÖRLER konu ile ilgili bilgi ve eğitim vermek istedikleri kişi ve kuruluşlara verecekleri bilgl, tanıtım videoları ve gerekli bilimsel belgelerin temini için, www.bel-sirt-agrisi.com sitemiz kanalıyla destek sağlayabileceklerdir.

BİR EXPORT PALET SİPARİŞİ VEREN VE BAŞARILI ÇALIŞMALAR YAPAN DİSTRİBÜTÖRLERE, MASTERCARE THE SWEDISH BACK CARE SYSTEM CO.TARAFINDAN HAZIRLANMIŞ “ BACK – A – TRACTION SYSTEM INVERSION TABLE” EĞİTİM DİPLOMASI VERİLECEKTİR.

“ ENERJİNİZİ MASTERCARE INVERSION TABLE İLE YÜKSELTİN VE YAŞAMINIZ BOYU HAREKET SİSTEMİ SAĞLIĞINIZI KORUYUN “

www.bel-sirt-agrisi.com

www.mastercare-tr.com

www.mastercare.se


Distribütörlük Sözleşmesini okumak için lütfen tıklayınız