DİSTRİBÜTÖRLER İÇİN GENEL BİLGİLENDİRME

SIRT VE BEL AĞRILARI  –  BÜYÜK SAĞLIK SORUNU !

Bel ağrısı ve Bel Fıtığı Sorunlarının giderilmesinde doğal yol – MASTERCARE INVERSION TABLE KULLANIMI İLE BEL AĞRISI VE BEL FITIĞINI GİDERMENİZ KENDİ ELİNİZDE

Bel ağrısı ve Fıtık sorunun, sanayileşen toplumlarda çok büyük bir ortak sorundur. 

Endüstrileşmenin getirdiği ağır yaşam koşulları, insanların %80’inin hayatlarının belirli dönemlerinde zaman zaman bel ağrısı çekmelerine ve bel fıtığına maruz kalmalarına neden olmaktadır. 

Bunun sonucu olarak da çekilen acı ve ızdırabını dışında, milyonlarca saat iş kaybı meydana gelmektedir. 

Bel ağrısının en büyük nedenlerinden birisi Omurganın baskı altında kalmasıdır 

Yer çekimi ve kas dengesizlikleri omurga kanalına baskı yapar.

Bu baskı ise sinirlere etki altına aldığı için bel ağrısı meydana gelir.

Disklerin iç kısmı omurgaya esneklik ve destek sağlar.

Omurlar, bir disk ve faset eklemi denilen iki küçük eklem ile birbirlerine bağlanırlar. 

Omurlar arası disk 

Omurlar arasında bulunan ve yastık görevi yapan, çevresi (annulus fibrosus) telsi yapıda, ortası (nucleus pulposus) glikozaminoglikanlardan oluşmuş daha yumuşak yapıda, ileri yaşlarda ise yumuşak alanın daralmasıyla sertleşen ve anî hareketlerle kolayca kayarak sinirlere baskı yapan (bel fıtığı gibi), yuvarlağımsı telli kıkırdak yapısındaki tabaka.

İntervertébral disk

Bir omuru diğerine yapıştıran disk, kuvvetli bağ dokusundan oluşmuştur ve omurlar arasında yastık yada darbe emicisi ya da arabaların amortisörleri gibi görev yapar.

Disk “annulus fibrosus” adı verilen dayanıklı bir dış tabaka ve “nucleus pulposus” adı verilen jöle kıvamında bir merkezden oluşur.

Yaşlandıkça diskin merkezi su içeriğini kaybetmeye başlar ve disk yastıklama görevini eskisi kadar iyi yapamaz hale gelir. 

Disk bozulmaya devam ettikçe dış tabakası da yırtılabilir. Bu durum diskin merkezinin dış tabakadaki bir yırtıktan sinirlerin ve omuriliğin yer aldığı boşluğa taşmasına neden olur. 

Mastercare – İsveç Sırt Koruma Sistemi bu konuda tekdir !

Kullanımı çok kolay – basit ve güvenli Eklem yerlerinde meydana gelen gerilimi, kaslardaki  spazmları  giderip, rahatlamayı isteyenlerin tümünün ihtiyacıdır Mastercare

Günde sadece birkaç dakika !

Mastercare’in patentli özelliği hareket edebilen sırt platformudur. 15 veya 30 derecelik eğimli platformda yapılan doğal traksiyon, eklem yerleri , pelvis (leğen kemiği) ve omurga’daki gerilimi ortadan kaldırır. Biraz gerdirme  ve  hemen alınan  sonuç, rahatlama. 

Mucizevi bir kür değil !

Mastercare – İsveç Sırt Koruma Sistemi bu konuda Dünyada tek doğal bir sistemdir. Eklem yerlerindeki gerginliği giderir, kasları rahatlatır ve kan dolaşımını hızlandırır.

Mastercare’i her kesimden insanlar, sanayi kuruluşları, spor, tıp ve özel bireysel ihtiyaçlarda büyük bir memnuniyetle kullanmaktadırlar.

Mastercare’in normal kullanımı ile birlikte sırt ağrıları, diz ağrıları, kas yorgunluk ve ağrısı, omuz ve boyunda ki sızlamalar tamamen ortadan kalkar.

Geleceğinizi Düşünün !

Üst düzey atletler Mastercare’i kullanıp, gelecekte olması mümkün bel ve kas sorunlarına karşı tedbir alabilirler.

Bu sorunları yaşamayın :

Ayak Bileği – Diz – Kalça Fonksiyon bozuklukları  

Eklem yeri sertlik ve iltihaplanmaları 

Sinir köklerindeki baskılar

Boyun ağrıları

Omuz sertlikleri

Siyatik

Bel ağrıları

Pelvis gerginlik ve baskısı

Kas spazmı

MASTERCARE  emniyetli kullanım esasları :

Sırt platformunu hareket ettirin  . 15  &  30  derece eğimlerde stop düğmesini tespit edin . Çift emniyet mandalını sabitleyin . Maksimum   derece 30 . Kullanımı çok basit . Dayanıklı çerçeve . Performans ve kesin sonuç

Resmi Tıp Kurumlarından sertifikalı . Güvenli ayak pedleri . Bilimsel eğitim

Hem Standart A hem de Mini Modelde Kolaylıkla kullanabileceğiniz şekilde 15º veya 30º eğimde, sırtınızı, rahatlıkla, hareketli olarak sağa sola döndürmek veya düz kalmak suretiyle, vücut ağırlığınızla traksiyon yaparak, eklem yeri ve disklerdeki baskıyı ortadan kaldırıp, gün boyu hareket sisteminizde olan yorgunluğunuzu ve stresinizi giderebiliyorsunuz. 

Binlerce Mastercare masası günümüzde bütün dünyada; işyerlerinde, evlerde, hastanelerde, doktor muayenehanelerinde ve rehabilitasyon merkezlerinde kullanılmaktadır.

Mastercare – The Swedish Back Care System,  Hayatımızın bir parçası olarak : Günlük yaşamın getirdiği yorgunluk ve  stresin giderilmesi, Bel, Sırt,Eklem ve Kas ağrılarının önlenmesi ... sağlıklı kalabilmeniz için tek doğal yoldur. 

MASTERCARE INVERSION TABLE, YANİ EĞİMLİ TEDAVİ MASASINI MUTLAKA YAŞAMINIZA DAHİL EDİN.

Dünyada Tek Eğimli Tedavi Masası Mastercare

Sadece Profesyoneller için değil, evlerde bireysel kullanım için de mükemmeldir.

NOT: Tedavi cihazı olarak kullanmadan önce lütfen doktorunuza danışınız.